Extrémne vychudnutá modelka sa nekašle: Ukázala TO, čo jej musia na tvári retušovať

Extrémne vychudnutá modelka sa nekašle: Ukázala TO, čo jej musia na tvári retušovať Zdroj: Facebook/Ruby Rose
Potetovanú lesbickú herečku len tak niečo nerozhádže! Po tom, ako sa vyjadrila ku komentárom ohľadom svojej váhy, ukázala ďalší nedostatok, ktorý nosí pod mejkapom.

Austálska herečka, modelka, speváčka a dj-ka Ruby Rose (31) má zástupy ženských aj mužských fanúšikov po celom svete. Rebelka s krásnou tvárou je známa aj svojou úprimnosťou. Najnovšie sa “pochválila” problémom, ktorý by ste u nej asi nečakali.

Toto som ja bez mejkapu a retuše!

Ruby sa rozhodla na sociálnej sieti ukázať svoju tvár bez mejkapu, aby ukázala, že jej pleť nie je taká dokonalá, ako ju vidia ľudia napríklad v časopisoch. Hnevá ju aj prehnané retušovanie a prezentovanie “dokonalosti,” ktoré zle vyplýva na mladé dievčatá. Preto sa rozhodla ukázať, že najmä na pravej strane tváre má poriadne akné a bolestivé vriedky, ktoré pripisuje aj baktériám z telefónu, ktorý má práve na týchto miestach často priložený. 

Zdroj: Twitter/Ruby Rose

Obvinená z anorexie

Na Ruby sa posledné týždne strhla pozornosť najmä kvôli jej rapídne vychudnutej postave. Fanúšikovia jej denne posielali správy a obávali sa o jej zdravie, ale ozvala sa až vtedy, keď ju skritizovala známa dietologička. Tá jej odkázala, aby sa spamätala, kým vraj nebude neskoro a jej váhu odhadla na šialených 44 kíl! Hviezda filmu Resident Evil ju nazvala drzou a bezohladnou, a keby vraj skutočne mala takú nízku váhu, bola by už dávno v nemocnici. Zároveň ju poprosila, aby sa k jej osobe viac nevyjadrovala.

Toto je záber jej kostnatého tela, po ktorom sa spustila na Ruby lavína kritiky. Ona tvrdí, že je v poriadku a trčiace kosti na chrbtici sú pozostatkom zranení po havárii.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

​Pomáha ako môže

Ruby si zažila na škole obrovskú šikanu, pretože už v 12-tich rokoch priznala opačnú sexuálnu orientáciu. Psychicky zničená skončila nakoniec v nemocnici. Práve preto, čo si musela vo svojej mladosti a dospievaní prežiť ju motivovalo k tomu, aby pomáhala aj iným ľuďom, ktorí trpia rôznymi psychickými problémami. Okrem tejto aktivity sa krásna herečka venuje aj ochrane prírody a zvierat.

Zdroj: Facebook/Ruby Rose

@wetheurban hair @castillo_13 make up @tobyfleischman

A post shared by Ruby Rose (@rubyrose) on

 

Zdroj: popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:40 ŽREBOVANIE
19:45 Profesionáli VII.
20:35 Najdlhšia jazda
19:35 Prvé oddelenie II.
20:10 Dr. House VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
20:25 Robošváb IV.
18:35 Poslední templář
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Mapy ke hvězdám
22:15 Kolonie