Extrémne vychudnutá modelka sa nekašle: Ukázala TO, čo jej musia na tvári retušovať

Extrémne vychudnutá modelka sa nekašle: Ukázala TO, čo jej musia na tvári retušovať Zdroj: Facebook/Ruby Rose
Potetovanú lesbickú herečku len tak niečo nerozhádže! Po tom, ako sa vyjadrila ku komentárom ohľadom svojej váhy, ukázala ďalší nedostatok, ktorý nosí pod mejkapom.

Austálska herečka, modelka, speváčka a dj-ka Ruby Rose (31) má zástupy ženských aj mužských fanúšikov po celom svete. Rebelka s krásnou tvárou je známa aj svojou úprimnosťou. Najnovšie sa “pochválila” problémom, ktorý by ste u nej asi nečakali.

Toto som ja bez mejkapu a retuše!

Ruby sa rozhodla na sociálnej sieti ukázať svoju tvár bez mejkapu, aby ukázala, že jej pleť nie je taká dokonalá, ako ju vidia ľudia napríklad v časopisoch. Hnevá ju aj prehnané retušovanie a prezentovanie “dokonalosti,” ktoré zle vyplýva na mladé dievčatá. Preto sa rozhodla ukázať, že najmä na pravej strane tváre má poriadne akné a bolestivé vriedky, ktoré pripisuje aj baktériám z telefónu, ktorý má práve na týchto miestach často priložený. 

Zdroj: Twitter/Ruby Rose

Obvinená z anorexie

Na Ruby sa posledné týždne strhla pozornosť najmä kvôli jej rapídne vychudnutej postave. Fanúšikovia jej denne posielali správy a obávali sa o jej zdravie, ale ozvala sa až vtedy, keď ju skritizovala známa dietologička. Tá jej odkázala, aby sa spamätala, kým vraj nebude neskoro a jej váhu odhadla na šialených 44 kíl! Hviezda filmu Resident Evil ju nazvala drzou a bezohladnou, a keby vraj skutočne mala takú nízku váhu, bola by už dávno v nemocnici. Zároveň ju poprosila, aby sa k jej osobe viac nevyjadrovala.

Toto je záber jej kostnatého tela, po ktorom sa spustila na Ruby lavína kritiky. Ona tvrdí, že je v poriadku a trčiace kosti na chrbtici sú pozostatkom zranení po havárii.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

​Pomáha ako môže

Ruby si zažila na škole obrovskú šikanu, pretože už v 12-tich rokoch priznala opačnú sexuálnu orientáciu. Psychicky zničená skončila nakoniec v nemocnici. Práve preto, čo si musela vo svojej mladosti a dospievaní prežiť ju motivovalo k tomu, aby pomáhala aj iným ľuďom, ktorí trpia rôznymi psychickými problémami. Okrem tejto aktivity sa krásna herečka venuje aj ochrane prírody a zvierat.

Zdroj: Facebook/Ruby Rose

@wetheurban hair @castillo_13 make up @tobyfleischman

A post shared by Ruby Rose (@rubyrose) on

 

Zdroj: popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:25 ZLATKO
15:50 Jumper
17:45 PRÁZDNINY II.
13:35 Bláznivá olympiáda
15:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
17:15 Už ani slovo!
14:10 Nákupné maniačky
20:10 Kosti
21:00 INKOGNITO
15:05 Sherm a jeho mikróby
15:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:35 Sam a Max
14:55 Druhá šance
16:45 Můj šálek kávy
18:20 Jmenuji se Jerry