Aj vy ste si to všimli? Pre TOTO sa Meghan Markle stále dotýka svojich vlasov

Aj vy ste si to všimli? Pre TOTO sa Meghan Markle stále dotýka svojich vlasov Zdroj: Profimedia
Po tom, ako sa s ňou princ Harry oficiálne zasnúbil, je pod tlakom a drobnohľadom médií z celého sveta. Mnohým neuniklo, že aj krásna Meghan má jeden zlozvyk.

Všetci máme nejaký ten zlozvyk a výnimkou nie sú ani celebrity. Niektorí si obhrýzajú nechty, iní sa dotýkajú nosa alebo pier a napríklad krásna Meghan Markle sa neustále „prehrabáva“ vo svojich vlasoch. Viete, čo tento zlozvyk znamená?

"Niektorí ľudia sa dotýkajú svojich vlasov, hrajú sa so svojimi nechtami, obhrýzajú ich, alebo si trú ruky o seba a podobne. Všetky tieto psychologické a fyziologické prejavy  robia ľudia vtedy, keď cítia úzkosť, nepohodlie či vtedy, keď sú centrom pozornosti,“ vysvetlila Blanca Cobb, expertka na reč tela a autorka metódy Masters pre GoodHousekeeping.com.

Zdroj: Profimedia

"Niektorí ľudia sa môžu dotýkať, obtáčať alebo prehrabávať si vlasy, keď sa cítia nepríjemne v spoločenských situáciách, napríklad keď si nie sú istí, čo v danej chvíli robiť alebo čo povedať.  Toto správanie je dospelou verziou zovretia plyšového medveďa alebo cumľanie detského dudlíka,“ dodala expertka.

Zdroj: Profimedia

​V prípade Meghan, okolo ktorej sa zrazu non stop točia svetové média a cvakajú fotoaparáty, je úplne pochopiteľné, že sa môže cítiť neisto, nervózne a často aj nepríjemne, i keď to samozrejme zakrýva úsmevom.

 „Asi sa nikto nečuduje, že napríklad pri oficiálnom fotografovaní, kde je jasné, že zábery uvidí celý svet a niekoľko ďalších generácii, je nielen Meghan poriadne neistá. V tejto situácii je pre ňu práve tento vlasový prejav upokojujúci, vysvetľuje Blanca Cobb. Tiež dodala, že priveľa pozornosti, ktorá nie je príjemná sa prejavuje ďalšími prejavmi tela a to mierne naklonenou hlavou, či sklonením hlavy a pokrčením brady, čo ste si u Meghan mohli tiež všimnúť. 

Či sa to krásnej Meghan páči, alebo nie, na prehnanú pozornosť médií si vstupom do kráľovskej rodiny bude musieť zvyknúť.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: goodhousekeeping.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
22:30 Chalan na hranie
00:40 Pod palubou v Stredomorí
02:40 Profesionáli II.
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu
02:20 Andělé slunce