Čobejová v súkromí: Fotky, ktoré ženám zdvihnú sebavedomie

Čobejová v súkromí: Fotky, ktoré ženám zdvihnú sebavedomie Zdroj: Profimedia.sk
Michaela Čobejová sa nikdy netajila rôznymi skrášľovacími zákrokmi. Aj vďaka nim vyzerá v 47 rokoch stále mlado a takmer bez vrások. Obrovský rozdiel je však vidieť herečku na spoločenskej akcii a doma v súkromí bez mejkapu a s neupravenými vlasmi.

Jemná blondína známa prevažne z televíznych seriálov robí všetko pre to, aby aj pred päťdesiatkou vyzerala čo najmladšie. Zatiaľ sa jej to aj darí.

Už osem rokov pravidelne navštevuje estetickú kliniku Aleny Pallovej. Kde už čo to vyskúšala zo skrášľovacích procedúr. Necháva si vpichovať botox, dala si upraviť padajúce viečka, podstúpila laserové omladenie aj vyplnenie vrások. Bojovať s vekom sa jej zatiaľ darí, no herečkina tvár sa postupne mení a už nie je úplne tá istá ako kedysi. Stačí porovnať niektoré fotky spred pár rokov, s tými zo súčasnosti.

 Čobejová v minulosti

Zdroj: Profimedia.sk

​Dnes

Zdroj: Profimedia.sk

​Rozdiel je aj vidieť herečku v súkromí a na spoločenských akciách. Mimo kamier uprednostňuje prirodzenosť a veľmi často ju vídať neupravenú. V porovnaní s fotkami z rôznych oficiálnych akcii - je to naozaj veľký rozdiel. Super je, že Čobejová bez okolkov ukáže, ako vyzerá bez mejkapu a nehrá sa na dokonalú hviezdu. Čo poviete?

V súkromí stavila na prirodzenosť

Zdroj: instagram

Zdroj: instagram

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:30 Slovensko - Spojené arabské emiráty
12:25 NOVINY O 12:00
13:20 TOP STAR
11:30 PÁLI VÁM TO
12:30 Vyvolení - Dom snov
13:30 Profesionáli
11:35 Kosti VI.
13:30 JAG III.
14:30 Vtierka Castle VII.
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
11:50 O(d)puštění
13:25 Něco na těch mužích je
14:55 Síla naděje