Čobejová v súkromí: Fotky, ktoré ženám zdvihnú sebavedomie

Čobejová v súkromí: Fotky, ktoré ženám zdvihnú sebavedomie Zdroj: Profimedia.sk
Michaela Čobejová sa nikdy netajila rôznymi skrášľovacími zákrokmi. Aj vďaka nim vyzerá v 47 rokoch stále mlado a takmer bez vrások. Obrovský rozdiel je však vidieť herečku na spoločenskej akcii a doma v súkromí bez mejkapu a s neupravenými vlasmi.

Jemná blondína známa prevažne z televíznych seriálov robí všetko pre to, aby aj pred päťdesiatkou vyzerala čo najmladšie. Zatiaľ sa jej to aj darí.

Už osem rokov pravidelne navštevuje estetickú kliniku Aleny Pallovej. Kde už čo to vyskúšala zo skrášľovacích procedúr. Necháva si vpichovať botox, dala si upraviť padajúce viečka, podstúpila laserové omladenie aj vyplnenie vrások. Bojovať s vekom sa jej zatiaľ darí, no herečkina tvár sa postupne mení a už nie je úplne tá istá ako kedysi. Stačí porovnať niektoré fotky spred pár rokov, s tými zo súčasnosti.

 Čobejová v minulosti

Zdroj: Profimedia.sk

​Dnes

Zdroj: Profimedia.sk

​Rozdiel je aj vidieť herečku v súkromí a na spoločenských akciách. Mimo kamier uprednostňuje prirodzenosť a veľmi často ju vídať neupravenú. V porovnaní s fotkami z rôznych oficiálnych akcii - je to naozaj veľký rozdiel. Super je, že Čobejová bez okolkov ukáže, ako vyzerá bez mejkapu a nehrá sa na dokonalú hviezdu. Čo poviete?

V súkromí stavila na prirodzenosť

Zdroj: instagram

Zdroj: instagram

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
22:25 BOHATÉ LETO S JOJ
22:30 Chalan na hranie
00:40 Pod palubou v Stredomorí
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:20 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu
02:20 Andělé slunce