Čobejová v súkromí: Fotky, ktoré ženám zdvihnú sebavedomie

Čobejová v súkromí: Fotky, ktoré ženám zdvihnú sebavedomie Zdroj: Profimedia.sk
Michaela Čobejová sa nikdy netajila rôznymi skrášľovacími zákrokmi. Aj vďaka nim vyzerá v 47 rokoch stále mlado a takmer bez vrások. Obrovský rozdiel je však vidieť herečku na spoločenskej akcii a doma v súkromí bez mejkapu a s neupravenými vlasmi.

Jemná blondína známa prevažne z televíznych seriálov robí všetko pre to, aby aj pred päťdesiatkou vyzerala čo najmladšie. Zatiaľ sa jej to aj darí.

Už osem rokov pravidelne navštevuje estetickú kliniku Aleny Pallovej. Kde už čo to vyskúšala zo skrášľovacích procedúr. Necháva si vpichovať botox, dala si upraviť padajúce viečka, podstúpila laserové omladenie aj vyplnenie vrások. Bojovať s vekom sa jej zatiaľ darí, no herečkina tvár sa postupne mení a už nie je úplne tá istá ako kedysi. Stačí porovnať niektoré fotky spred pár rokov, s tými zo súčasnosti.

 Čobejová v minulosti

Zdroj: Profimedia.sk

​Dnes

Zdroj: Profimedia.sk

​Rozdiel je aj vidieť herečku v súkromí a na spoločenských akciách. Mimo kamier uprednostňuje prirodzenosť a veľmi často ju vídať neupravenú. V porovnaní s fotkami z rôznych oficiálnych akcii - je to naozaj veľký rozdiel. Super je, že Čobejová bez okolkov ukáže, ako vyzerá bez mejkapu a nehrá sa na dokonalú hviezdu. Čo poviete?

V súkromí stavila na prirodzenosť

Zdroj: instagram

Zdroj: instagram

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
12:00 NOVINY O 12:00
09:15 Stratené duše II.
10:10 Stratené duše III.
11:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
09:50 ZáchranáRik II.
09:55 Strážca vesmíru Roger
10:10 Jahôdka a jej kamaráti I.
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa
13:25 Děda nebo trenér