Umelé nechty nosila 6 rokov vkuse: Keď si ich strhla, čakal ju poriadny šok!

Umelé nechty nosila 6 rokov vkuse: Keď si ich strhla, čakal ju poriadny šok! Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Blogerka nosila bez prestávky umelé nechty a svoje vlastné si totálne zničila. Dávajte si pozor, aby ste takto nedopadli!

Beauty blogerka Amelia Perrin (20) z Británie sa pre rokmi rozhodla pre umelé nechty. Raz a čas si ich nechala v salóne upraviť, ale nikdy si ich nedala dole. Takto fungovala až 6 rokov bez prestávky.

Jedného dňa sa Amelii jeden necht zlomil a vtedy si strhla všetky. Čakal ju však príšerný pohľad. Nielen že jej vlastné nechty a nechtové lôžka boli totálne zničené, mala aj poriadne bolesti.

“Keď som sa sprchovala, chcelo sa mi plakať. Keď mi horúca voda stekala na zničené nechty, strašne to bolelo,” priznáva mladá žena. Amelia si zničila nechty nielen tým, že roky nemohli dýchať, ale aj násilným strhnutím, pričom jej vznikli boľavé rany. Odstraňovanie umelých nechtov vždy nechajte na odborníčku v salóne!

Zdroj: twitter

​Nechty sa jej postupne uzdravili, pomohlo jej hlavne užívanie biotínu. Amelia sa však zjavne nepoučila a ihneď po zlepšení stavu sa objednala na umelé nechty opäť…   

Zdroj: twitter

 

Zdroj: stuff.co.nz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
20:45 Strašidelný dom
22:25 BOHATÉ LETO S JOJ
22:30 Chalan na hranie
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:20 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu
02:20 Andělé slunce