Umelé nechty nosila 6 rokov vkuse: Keď si ich strhla, čakal ju poriadny šok!

Umelé nechty nosila 6 rokov vkuse: Keď si ich strhla, čakal ju poriadny šok! Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Blogerka nosila bez prestávky umelé nechty a svoje vlastné si totálne zničila. Dávajte si pozor, aby ste takto nedopadli!

Beauty blogerka Amelia Perrin (20) z Británie sa pre rokmi rozhodla pre umelé nechty. Raz a čas si ich nechala v salóne upraviť, ale nikdy si ich nedala dole. Takto fungovala až 6 rokov bez prestávky.

Jedného dňa sa Amelii jeden necht zlomil a vtedy si strhla všetky. Čakal ju však príšerný pohľad. Nielen že jej vlastné nechty a nechtové lôžka boli totálne zničené, mala aj poriadne bolesti.

“Keď som sa sprchovala, chcelo sa mi plakať. Keď mi horúca voda stekala na zničené nechty, strašne to bolelo,” priznáva mladá žena. Amelia si zničila nechty nielen tým, že roky nemohli dýchať, ale aj násilným strhnutím, pričom jej vznikli boľavé rany. Odstraňovanie umelých nechtov vždy nechajte na odborníčku v salóne!

Zdroj: twitter

​Nechty sa jej postupne uzdravili, pomohlo jej hlavne užívanie biotínu. Amelia sa však zjavne nepoučila a ihneď po zlepšení stavu sa objednala na umelé nechty opäť…   

Zdroj: twitter

 

Zdroj: stuff.co.nz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
06:00 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
06:05 Ninja Factor USA IV.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:20 PÁLI VÁM TO
06:05 TIPOS INFO
06:10 Nové bývanie
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:30 Príbehy vreckových dráčikov
06:10 Angel-A
07:50 Vrtěti ženou
09:35 Adolf Eichmann