V pekle plastických operácii: Táto herečka nezvládla starnutie a DNES je na nespoznanie

V pekle plastických operácii: Táto herečka nezvládla starnutie a DNES je na nespoznanie Zdroj: Profimedia.sk
Najnovšie fotky americkej celebrity sú viac ako šokujúce! Hoci sa na verejnosti už roky neukazuje, paparacom sa ju podarilo nafotiť s úplne zmenenou tvárou!

Kedysi sexi herečka je dnes asi tým najlepším príkladom ženy, ktorá to s plastickými operáciami naozaj prehnala! Lara Flynn Boyle vyslovene prepadla skrášľovacím zákrokom a dnes je na ňu zúfalý pohľad.

Tmavovláska pritom v minulosti sama priznala, že sa bojí starnutia, ktoré by mohlo predčasne ukončiť jej hereckú kariéru. Keďže v Hollywoode dostávajú šancu hlavne mladé herečky. Aj preto sa postupne dala vylepšovať. A to nedopadlo vôbec dobre! Pred takmer desiatimi rokmi internetom kolovali fotky jej umelej tváre, no ako vyzerá dnes, vás zrejme šokuje.

Lara dnes a v minulosti

Zdroj: Profimedia.sk

​Dnes 47-ročná Lara je na kosť vychudnutá a váži sotva 45 kilogramov. Jej tvár je nafúknutá, nedokáže poriadne zatvoriť ústa a celkovo pôsobí, že sa každou minútou rozpadne. Sama Lara si je zrejme vedomá zmenenej vizáže, keďže na verejnosti ju až tak často nevídať. Skôr sa pred svetom utiahla a spoločenské akcie veľmi nevyhľadáva.

Zdroj: Profimedia.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
06:00 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
06:05 Ninja Factor USA IV.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:20 PÁLI VÁM TO
06:05 TIPOS INFO
06:10 Nové bývanie
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:30 Príbehy vreckových dráčikov
06:10 Angel-A
07:50 Vrtěti ženou
09:35 Adolf Eichmann