V pekle plastických operácii: Táto herečka nezvládla starnutie a DNES je na nespoznanie

V pekle plastických operácii: Táto herečka nezvládla starnutie a DNES je na nespoznanie Zdroj: Profimedia.sk
Najnovšie fotky americkej celebrity sú viac ako šokujúce! Hoci sa na verejnosti už roky neukazuje, paparacom sa ju podarilo nafotiť s úplne zmenenou tvárou!

Kedysi sexi herečka je dnes asi tým najlepším príkladom ženy, ktorá to s plastickými operáciami naozaj prehnala! Lara Flynn Boyle vyslovene prepadla skrášľovacím zákrokom a dnes je na ňu zúfalý pohľad.

Tmavovláska pritom v minulosti sama priznala, že sa bojí starnutia, ktoré by mohlo predčasne ukončiť jej hereckú kariéru. Keďže v Hollywoode dostávajú šancu hlavne mladé herečky. Aj preto sa postupne dala vylepšovať. A to nedopadlo vôbec dobre! Pred takmer desiatimi rokmi internetom kolovali fotky jej umelej tváre, no ako vyzerá dnes, vás zrejme šokuje.

Lara dnes a v minulosti

Zdroj: Profimedia.sk

​Dnes 47-ročná Lara je na kosť vychudnutá a váži sotva 45 kilogramov. Jej tvár je nafúknutá, nedokáže poriadne zatvoriť ústa a celkovo pôsobí, že sa každou minútou rozpadne. Sama Lara si je zrejme vedomá zmenenej vizáže, keďže na verejnosti ju až tak často nevídať. Skôr sa pred svetom utiahla a spoločenské akcie veľmi nevyhľadáva.

Zdroj: Profimedia.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
07:55 Súdna sieň
09:10 POLICAJTI V AKCII
06:50 PÁLI VÁM TO
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Najkrajšie bývanie III.
06:35 Profesionáli
07:25 Panelák
09:00 Nákupné maniačky
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi
07:25 George a Martha
06:35 Pohledný mizera
08:15 Iluze lásky
10:05 Moje krásná učitelka