V pekle plastických operácii: Táto herečka nezvládla starnutie a DNES je na nespoznanie

V pekle plastických operácii: Táto herečka nezvládla starnutie a DNES je na nespoznanie Zdroj: Profimedia.sk
Najnovšie fotky americkej celebrity sú viac ako šokujúce! Hoci sa na verejnosti už roky neukazuje, paparacom sa ju podarilo nafotiť s úplne zmenenou tvárou!

Kedysi sexi herečka je dnes asi tým najlepším príkladom ženy, ktorá to s plastickými operáciami naozaj prehnala! Lara Flynn Boyle vyslovene prepadla skrášľovacím zákrokom a dnes je na ňu zúfalý pohľad.

Tmavovláska pritom v minulosti sama priznala, že sa bojí starnutia, ktoré by mohlo predčasne ukončiť jej hereckú kariéru. Keďže v Hollywoode dostávajú šancu hlavne mladé herečky. Aj preto sa postupne dala vylepšovať. A to nedopadlo vôbec dobre! Pred takmer desiatimi rokmi internetom kolovali fotky jej umelej tváre, no ako vyzerá dnes, vás zrejme šokuje.

Lara dnes a v minulosti

Zdroj: Profimedia.sk

​Dnes 47-ročná Lara je na kosť vychudnutá a váži sotva 45 kilogramov. Jej tvár je nafúknutá, nedokáže poriadne zatvoriť ústa a celkovo pôsobí, že sa každou minútou rozpadne. Sama Lara si je zrejme vedomá zmenenej vizáže, keďže na verejnosti ju až tak často nevídať. Skôr sa pred svetom utiahla a spoločenské akcie veľmi nevyhľadáva.

Zdroj: Profimedia.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:20 Smrtonosná pasca 4.0
16:05 Paddington
18:10 NAŠI III.
13:10 3.svetová vojna
15:10 ADVENTNÁ VÝHRA
16:10 Fakty a fikcie
13:30 Skutočné paničky z Orange County VIII.
14:30 Nákupné maniačky
20:10 Komisár Rex II.
13:20 Timothy ide do školy II.
13:45 Mestečko Wackaville
14:10 Robošváb
12:20 Nowhere Boy
14:05 Zlodějská partie
16:00 WikiLeaks