V pekle plastických operácii: Táto herečka nezvládla starnutie a DNES je na nespoznanie

V pekle plastických operácii: Táto herečka nezvládla starnutie a DNES je na nespoznanie Zdroj: Profimedia.sk
Najnovšie fotky americkej celebrity sú viac ako šokujúce! Hoci sa na verejnosti už roky neukazuje, paparacom sa ju podarilo nafotiť s úplne zmenenou tvárou!

Kedysi sexi herečka je dnes asi tým najlepším príkladom ženy, ktorá to s plastickými operáciami naozaj prehnala! Lara Flynn Boyle vyslovene prepadla skrášľovacím zákrokom a dnes je na ňu zúfalý pohľad.

Tmavovláska pritom v minulosti sama priznala, že sa bojí starnutia, ktoré by mohlo predčasne ukončiť jej hereckú kariéru. Keďže v Hollywoode dostávajú šancu hlavne mladé herečky. Aj preto sa postupne dala vylepšovať. A to nedopadlo vôbec dobre! Pred takmer desiatimi rokmi internetom kolovali fotky jej umelej tváre, no ako vyzerá dnes, vás zrejme šokuje.

Lara dnes a v minulosti

Zdroj: Profimedia.sk

​Dnes 47-ročná Lara je na kosť vychudnutá a váži sotva 45 kilogramov. Jej tvár je nafúknutá, nedokáže poriadne zatvoriť ústa a celkovo pôsobí, že sa každou minútou rozpadne. Sama Lara si je zrejme vedomá zmenenej vizáže, keďže na verejnosti ju až tak často nevídať. Skôr sa pred svetom utiahla a spoločenské akcie veľmi nevyhľadáva.

Zdroj: Profimedia.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
20:45 Strašidelný dom
22:25 BOHATÉ LETO S JOJ
22:30 Chalan na hranie
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:00 Agi Bagi II.
22:15 Malí chrobáčikovia
22:20 Tom a Keri
20:15 Králova zahradnice
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu