Žiadne triky ani zázračné procedúry u nej nezabrali: Akné sa zbavila jediným spôsobom

Žiadne triky ani zázračné procedúry u nej nezabrali: Akné sa zbavila jediným spôsobom Zdroj: instagram
Kali je sympatické mladé dievča, ktoré bojovalo s rozsiahlym akné na tvári. Vyskúšala asi všetky možné krémy, olejčeky aj lieky, ktoré sa bežne predpisujú. Bezvýsledne...

Všetko sa začalo pred troma rokmi, keď mala Kali 19 rokov. V tom čase u nej prepuklo silné akné. Tínedžerka mala celú tvár posiatu bolestivými červenými vyrážkami.

Najhoršie na tom bolo, že všetko, čo vyskúšala, aby sa ich zbavila, bolo úplne zbytočné. Dokonca u nej nezabrali ani antibiotické masti, ktoré bežne lekári predpisujú. Jedného dňa začala užívať liek Accutane, ktorý je u nás známy pod názvom Roaccutane.  

Kali na začiatku a počas liečby

Zdroj: instagram

​„Prvé výsledky sa dostali už po pár týždňoch. Bol to zázrak,“ priznala Kali. Na jednej strane sa tešila peknej čistej tvári, na druhej ju sužovali nežiadúce účinky lieku. Jej koža sa hocikde na tele veľmi vysúšala a všetko ju svrbelo. Dnes spomínaný liek už vyše roka nepoužíva a stále sa môže pochváliť peknou tvárou. Svoj príbeh aj stav pleti pravidelne opisuje na sociálnej sieti, kde má desiatky tisíc fanúšikov.

Zdroj: instagram

​Kalina premena je naozaj neuveriteľná a po silnom akné sa jej z časti podarilo zbaviť aj jazvičiek. Vo svojom blogu a na Instagrame prezradila, čo všetko vyskúšala, aby sa zbavila jaziev, ako sa stravuje a čo robí pre svoju pleť. 

Takto vyzerá dnes bez mejkapu

Zdroj: instagram

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:20 Smrtonosná pasca 4.0
16:05 Paddington
18:10 NAŠI III.
13:10 3.svetová vojna
15:10 ADVENTNÁ VÝHRA
16:10 Fakty a fikcie
13:30 Skutočné paničky z Orange County VIII.
14:30 Nákupné maniačky
20:10 Komisár Rex II.
13:20 Timothy ide do školy II.
13:45 Mestečko Wackaville
14:10 Robošváb
12:20 Nowhere Boy
14:05 Zlodějská partie
16:00 WikiLeaks