Žiadne triky ani zázračné procedúry u nej nezabrali: Akné sa zbavila jediným spôsobom

Žiadne triky ani zázračné procedúry u nej nezabrali: Akné sa zbavila jediným spôsobom Zdroj: instagram
Kali je sympatické mladé dievča, ktoré bojovalo s rozsiahlym akné na tvári. Vyskúšala asi všetky možné krémy, olejčeky aj lieky, ktoré sa bežne predpisujú. Bezvýsledne...

Všetko sa začalo pred troma rokmi, keď mala Kali 19 rokov. V tom čase u nej prepuklo silné akné. Tínedžerka mala celú tvár posiatu bolestivými červenými vyrážkami.

Najhoršie na tom bolo, že všetko, čo vyskúšala, aby sa ich zbavila, bolo úplne zbytočné. Dokonca u nej nezabrali ani antibiotické masti, ktoré bežne lekári predpisujú. Jedného dňa začala užívať liek Accutane, ktorý je u nás známy pod názvom Roaccutane.  

Kali na začiatku a počas liečby

Zdroj: instagram

​„Prvé výsledky sa dostali už po pár týždňoch. Bol to zázrak,“ priznala Kali. Na jednej strane sa tešila peknej čistej tvári, na druhej ju sužovali nežiadúce účinky lieku. Jej koža sa hocikde na tele veľmi vysúšala a všetko ju svrbelo. Dnes spomínaný liek už vyše roka nepoužíva a stále sa môže pochváliť peknou tvárou. Svoj príbeh aj stav pleti pravidelne opisuje na sociálnej sieti, kde má desiatky tisíc fanúšikov.

Zdroj: instagram

​Kalina premena je naozaj neuveriteľná a po silnom akné sa jej z časti podarilo zbaviť aj jazvičiek. Vo svojom blogu a na Instagrame prezradila, čo všetko vyskúšala, aby sa zbavila jaziev, ako sa stravuje a čo robí pre svoju pleť. 

Takto vyzerá dnes bez mejkapu

Zdroj: instagram

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
06:00 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
06:05 Ninja Factor USA IV.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:20 PÁLI VÁM TO
06:05 TIPOS INFO
06:10 Nové bývanie
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:30 Príbehy vreckových dráčikov
06:10 Angel-A
07:50 Vrtěti ženou
09:35 Adolf Eichmann