Česká Barbie PRVÝKRÁT bez mejkapu: Strašiak alebo kráska? Presvedčte sa sami!

Česká Barbie PRVÝKRÁT bez mejkapu: Strašiak alebo kráska? Presvedčte sa sami! Zdroj: Instagram
Výrazné líčenie, obrovské pery, príčesky, umelé mihalnice a tona mejkapu – tým sa preslávila prvý česká Barbie. Teraz konečne ukázala, ako vyzerá jej skutočná tvár.

Má len sedemnásť rokov, no Lolo Ta Bella ako si Gabriela hovorí, má jediný cieľ – premeniť sa na živú Barbie bábiku. Na tejto ceste sa nezastaví pred ničím.

Len nedávno si dala zväčšiť pery a už čoskoro podstúpi zväčšenie pŕs. Po tomto prvom zákroku budú zrejme nasledovať ďalšie, keďže sa kráska vôbec netají tým, že jej vzorom je umelá krása. A tú aj všade prezentuje. Vidieť ju niekde na verejnosti bez mejkapu ste nemali možnosť. Až doteraz!

Lolo Ta Bella ako sa všade prezentuje

Zdroj: Instagram

Kráska na Instagrame ukázala svoju pravú tvár bez mejkapu. Prirodzene jej to sekne oveľa viac! Pochvalou nešetrili ani mnohí jej obdivovatelia, dokonca sa ju snažili presvedčiť o tom, že by mala takto vystupovať na verejnosti. „Ďakujem za krásne slová, no bez mejkapu by ste o mne ani nevedeli. Nejde mi len o slávu, ale o to, že mne sa umelá krása páči a na tej prírodnej nevidím nič pekného. Takže deň, kedy mejkap nebudem používať nepríde, keďže sa aj naďalej budem držať svojho ideálu krásy. Navyše oveľa extrémnejšieho,“ priznala otvorene kráska. Škoda, nemyslíte?

Bez mejkapu vyzerá naozaj pôvabne

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

07:55 Káčerovo
08:20 NAŠI
09:05 NAŠI
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
10:25 NOVÉ BÝVANIE
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
10:10 Áno, šéfe! USA V.
08:05 Okido II.
08:15 Viking Vicky
08:35 Máša a medveď II.
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě