Česká Barbie PRVÝKRÁT bez mejkapu: Strašiak alebo kráska? Presvedčte sa sami!

Česká Barbie PRVÝKRÁT bez mejkapu: Strašiak alebo kráska? Presvedčte sa sami! Zdroj: Instagram
Výrazné líčenie, obrovské pery, príčesky, umelé mihalnice a tona mejkapu – tým sa preslávila prvý česká Barbie. Teraz konečne ukázala, ako vyzerá jej skutočná tvár.

Má len sedemnásť rokov, no Lolo Ta Bella ako si Gabriela hovorí, má jediný cieľ – premeniť sa na živú Barbie bábiku. Na tejto ceste sa nezastaví pred ničím.

Len nedávno si dala zväčšiť pery a už čoskoro podstúpi zväčšenie pŕs. Po tomto prvom zákroku budú zrejme nasledovať ďalšie, keďže sa kráska vôbec netají tým, že jej vzorom je umelá krása. A tú aj všade prezentuje. Vidieť ju niekde na verejnosti bez mejkapu ste nemali možnosť. Až doteraz!

Lolo Ta Bella ako sa všade prezentuje

Zdroj: Instagram

Kráska na Instagrame ukázala svoju pravú tvár bez mejkapu. Prirodzene jej to sekne oveľa viac! Pochvalou nešetrili ani mnohí jej obdivovatelia, dokonca sa ju snažili presvedčiť o tom, že by mala takto vystupovať na verejnosti. „Ďakujem za krásne slová, no bez mejkapu by ste o mne ani nevedeli. Nejde mi len o slávu, ale o to, že mne sa umelá krása páči a na tej prírodnej nevidím nič pekného. Takže deň, kedy mejkap nebudem používať nepríde, keďže sa aj naďalej budem držať svojho ideálu krásy. Navyše oveľa extrémnejšieho,“ priznala otvorene kráska. Škoda, nemyslíte?

Bez mejkapu vyzerá naozaj pôvabne

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:05 DIVOKÉ KONE
12:25 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
12:10 Mutanti
13:25 Hoď svišťom
14:10 Kutyil s.r.o. II.
12:00 Ako malé deti
12:30 Ako malé deti
13:00 JAG IV.
12:10 Príšerky zo skúmavky
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
12:55 Agi Bagi
11:15 Kluci na povel
13:05 Paddington 2
14:55 Jezdkyně