Jojkárska hviezda pod paľbou kritiky: Pre TOTO jej poriadne naložili!

Jojkárska hviezda pod paľbou kritiky: Pre TOTO jej poriadne naložili! Zdroj: Instagram
Nie nadarmo sa hovorí, že samochvála smrdí. Nedávno sa o tom presvedčila aj Nela Slováková, ktorá sa preslávila vďaka šou Hotel Paradise.

Nela využila jedinečnú šancu, ktorá sa jej naskytla vďaka účinkovaniu v spomínanej reality šou. Výhru investovala, začala podnikať, nabalila si pracháča a dnes si žije život plný luxusu, ktorým sa rada prezentuje na verejnosti.

Samozrejme, časť zarobených peňazí vrazila aj do seba – dala si zväčšiť prsia a pery a zmenila si nos. Má dokonalú postavičku, na ktorej tvrdo maká a zrejme si o sebe myslí, že krajšej ženy veru od nej niet. To pred pár dňami potvrdila aj komentárom k fotke na Instagrame. Na nej si vyskúšala červenú parochňu a pridala slová: „Kedy ako nájdem niečo, čo sa mi nehodí?“

 

Zdroj: Instagram

​Reakcie na samochválu nedali na seba dlho čakať a ľudia ju častovali tými najrôznejšími nadávkami, posmeškami aj kritikou. „Práve teraz si objavila to, čo sa ti vôbec nehodí. V tomto vyzeráš ako transka. Babička mala rovnakej farby dreve, ešte tie ústa – to je otvor pre poštu. Toto je len časť slušnejších komentárov, ktoré jej ľudia odkázali. Aký je váš názor?

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách