Jojkárska hviezda pod paľbou kritiky: Pre TOTO jej poriadne naložili!

Jojkárska hviezda pod paľbou kritiky: Pre TOTO jej poriadne naložili! Zdroj: Instagram
Nie nadarmo sa hovorí, že samochvála smrdí. Nedávno sa o tom presvedčila aj Nela Slováková, ktorá sa preslávila vďaka šou Hotel Paradise.

Nela využila jedinečnú šancu, ktorá sa jej naskytla vďaka účinkovaniu v spomínanej reality šou. Výhru investovala, začala podnikať, nabalila si pracháča a dnes si žije život plný luxusu, ktorým sa rada prezentuje na verejnosti.

Samozrejme, časť zarobených peňazí vrazila aj do seba – dala si zväčšiť prsia a pery a zmenila si nos. Má dokonalú postavičku, na ktorej tvrdo maká a zrejme si o sebe myslí, že krajšej ženy veru od nej niet. To pred pár dňami potvrdila aj komentárom k fotke na Instagrame. Na nej si vyskúšala červenú parochňu a pridala slová: „Kedy ako nájdem niečo, čo sa mi nehodí?“

 

Zdroj: Instagram

​Reakcie na samochválu nedali na seba dlho čakať a ľudia ju častovali tými najrôznejšími nadávkami, posmeškami aj kritikou. „Práve teraz si objavila to, čo sa ti vôbec nehodí. V tomto vyzeráš ako transka. Babička mala rovnakej farby dreve, ešte tie ústa – to je otvor pre poštu. Toto je len časť slušnejších komentárov, ktoré jej ľudia odkázali. Aký je váš názor?

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:05 Panelák
05:50 Prvé oddelenie II.
06:10 Súdna sieň
05:20 Kutyil s.r.o. II.
05:55 Panelák
06:40 Kutyil s.r.o. II.
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
06:10 Grace, kněžna monacká
08:05 Jobs
10:20 Ztraceni v lásce