Jojkárska hviezda pod paľbou kritiky: Pre TOTO jej poriadne naložili!

Jojkárska hviezda pod paľbou kritiky: Pre TOTO jej poriadne naložili! Zdroj: Instagram
Nie nadarmo sa hovorí, že samochvála smrdí. Nedávno sa o tom presvedčila aj Nela Slováková, ktorá sa preslávila vďaka šou Hotel Paradise.

Nela využila jedinečnú šancu, ktorá sa jej naskytla vďaka účinkovaniu v spomínanej reality šou. Výhru investovala, začala podnikať, nabalila si pracháča a dnes si žije život plný luxusu, ktorým sa rada prezentuje na verejnosti.

Samozrejme, časť zarobených peňazí vrazila aj do seba – dala si zväčšiť prsia a pery a zmenila si nos. Má dokonalú postavičku, na ktorej tvrdo maká a zrejme si o sebe myslí, že krajšej ženy veru od nej niet. To pred pár dňami potvrdila aj komentárom k fotke na Instagrame. Na nej si vyskúšala červenú parochňu a pridala slová: „Kedy ako nájdem niečo, čo sa mi nehodí?“

 

Zdroj: Instagram

​Reakcie na samochválu nedali na seba dlho čakať a ľudia ju častovali tými najrôznejšími nadávkami, posmeškami aj kritikou. „Práve teraz si objavila to, čo sa ti vôbec nehodí. V tomto vyzeráš ako transka. Babička mala rovnakej farby dreve, ešte tie ústa – to je otvor pre poštu. Toto je len časť slušnejších komentárov, ktoré jej ľudia odkázali. Aký je váš názor?

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:30 Prenasledovaní
00:35 Zrodenie diabla
02:35 Noviny TV JOJ
22:20 Susedia na odstrel 2
00:25 Walking Dead VIII.
01:25 Walking Dead VIII.
23:05 Kosti II.
00:00 Kosti II.
01:00 Kosti II.
23:35 Zabi nudu! II.
23:40 Ovečka Shaun II.
23:50 Rozprávky z machu a papradia
22:25 Skleněný zámek
00:30 Špión, který mi dal kopačky
02:20 Matky na tahu o Vánocích