Konečne sa cíti ako žena: Shannen Doherty ukončila liečbu a ukázala nový účes

Konečne sa cíti ako žena: Shannen Doherty ukončila liečbu a ukázala nový účes Zdroj: Profimedia
Bojovala so zákernou chorobou ako lev a konečne má dôvod na úsmev. Rakovinu porazila a dokonca sa pochválila novým sviežim účesom.

Zmena účesu dokáže často spôsobiť, že sa cítime ako úplne nová osoba. Svoje o tom vie aj Shannen Doherty (46), ktorá bojovala s rakovinou prsníka od roku 2015, a takmer celý čas bola kvôli chemoterapii bez vlasov. Na sociálnej sieti sa pochválila nielen so svojim pixie účesom, ale aj s radostnou správou o vyliečení. Hoci bude pod neustálou kontrolou lekárov, môže si konečne vydýchnuť.

Hviezda seriálov Beverly Hills 90210 a Čarodejnice bojovala so svojou chorobou mimoriadne statočne a stala sa vzorom pre mnohých ľudí, ktorých postihlo rovnaké ochorenie. Neschovávala sa ani v najťažšom období a fanúšikom neustále ukazovala fotografie svojho boja. Po smutných záberoch z nemocničného lôžka sa konečne podelila o veselšie fotografie.

„Nielen, že robí tie najlepšie účesy, ale každé stretnutie s ním, mi dáva kopec pozitívnej energie. Ďakujem za sexi strih. Po dvoch rokoch s holou hlavou sa konečne opäť cítim ako žena,“ napísala k fotografii, na ktorej pózuje v novom strihu so svojim obľúbeným kaderníkom.

 

;

Veríme, že Shannen čoskoro opäť uvidíme aj v nejakom dobrom filme alebo na televíznej obrazovke. Držíme palce!

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:35 Len trošku šťastia
13:40 Bobule
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
12:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD
13:15 VLCI
14:10 VLCI
12:05 Kardashianky a ich rodina
13:20 V.I.P. vraždy
14:45 INKOGNITO
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:10 Holka k sežrání
13:50 Pozlátko Hollywoodu
15:25 Můj šálek kávy