Prečo nemajú Japonky celulitídu? Pred sprchovaním robia túto obyčajnú vec!

Prečo nemajú Japonky celulitídu? Pred sprchovaním robia túto obyčajnú vec! Zdroj: Profimedia
Japonské ženy veľmi dobre vedia, že starostlivosť o svoju krásu prináša ovocie. Veria jednoduchým prírodným metódam, ktoré naozaj zaberajú. Vedia dokonca aj to, ako sa zbaviť a ako predchádzať celulitíde.

Tento nepríjemný estetický problém trápi mnoho žien a zďaleka nie len tých obéznych. S celulitídou sa úplne bežne stretávajú aj mladé štíhle dievčatá či športovkyne. Existuje veľa prostriedkov a drahých procedúr, ktoré sľubujú zlepšenie, my vám však ponúkame trik japonských žien, vďaka ktorému im slovo celulitída nič nehovorí.

Japonská technika na celulitídu

Celý trik spočíva v tom, že Japonky si každý večer pred sprchou masírujú na sucho pokožku celého tela, alebo minimálne problematické partie masážnou kefou.

Cieľom masáže je exfoliácia (odstránenie odumretých kožných buniek), stimulácia prietoku krvi vlásočnicami v koži a hladšia a na pohľad krajšia pokožka.  

Okrem samotného boja proti celulitíde je masáž kefou výhodná aj pre zvýšené okysličovanie krvi a odvádzanie toxínov, čím sa posilňuje imunitný systém.

Ako na to?

Aby ste dosiahli hebkú pokožku bez celulitídy,  prechádzajte jemným tlakom kefou pomaly zdola nahor, čím aktivujete cirkuláciu krvi. Všetky pohyby musia smerovať k srdcu. Po suchej masáži sa osprchujte a dôkladne sa natrite spevňujúcim telovým mliekom.

Samozrejme, masáž kefou nasucho robte iba vtedy, ak máte pokožku zdravú, bez poranení či vyrážok.

Pozrite si presný postup masáže vo videonávode.

;

Zdroj: youtube, healthyfoodhouse.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

16:50 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:50 Súdna sieň
19:00 Krimi
17:25 Simpsonovci XIII.
17:55 Simpsonovci XIII.
18:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti VIII.
17:45 ZáchranáRik II.
17:55 Ferdo Mravec
18:20 Rapotáčik
16:45 Hačikó: Příběh psa
18:30 Asteroid Kassandra
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Pohanský král