Finalistky Miss Heringhová a Fabušová pred 16-timi rokmi a dnes: To je poriadny rozdiel!

Finalistky Miss Heringhová a Fabušová pred 16-timi rokmi a dnes: To je poriadny rozdiel! Zdroj: Instagram
Obe krásky majú toho viac spoločného, ako by sa na prvý pohľad zdalo. V roku 2001 bojovali o korunku krásy a dnes žijú úplne iný život ako kedysi.

Andrea Heringhová nedávno na Instagrame zverejnila fotku spred 16-tich rokov. Fotka pochádza zo súťaže Miss Universe, kde sa spolu s Mirkou prebojovali medzi finálovú dvanástku.

Zdroj: Instagram

​Hoci šestnásť rokov je dosť dlhý čas, vek obom ženám vôbec neuškodil! Andrea pôsobí rovnako dievčensky ako pred rokmi, napriek tomu, že si pri expartnerovi Borisovi Kollárovi prežila svoje. Tmavovláska má za sebou niekoľko vylepšení tváre aj poprsia, za čo sa vôbec nehanbí. V súčasnosti si žije život plný dovoleniek, prepychu a okrem seba sa venuje hlavne výchove svojich troch detí.

Heringhová dnes

Zdroj: Profimedia.sk

​Zle sa nedarí ani Mirke Fabušovej. Venovala sa modelingu, navrhovala vlastné oblečenie a už pár rokov patrí medzi vyhľadávané vizážistky. Už z fotografii je jasné, že Mirka „dozrela“ do krásy. I Keď nie je tajomstvo, že si k oveľa atraktívnejšej tvári, plnším perám aj väčším prsiam dopomohla rôznymi zákrokmi. V porovnaní so staršími fotkami vyzerá naozaj úplne inak. Páči sa vám?

Fabušová sa dosť zmenila

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:40 ŽREBOVANIE
19:45 Profesionáli VII.
20:35 Najdlhšia jazda
19:35 Prvé oddelenie II.
20:10 Dr. House VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
20:25 Robošváb IV.
18:35 Poslední templář
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Mapy ke hvězdám
22:15 Kolonie