TOTO má byť plus size modelka? Veď je to super postava krásnej ženy!

TOTO má byť plus size modelka? Veď je to super postava krásnej ženy! Zdroj: Instagram
Má krásnu tvár aj telo. Jediné, čo jej k „dokonalosti“ chýba, sú bežné modelkovské miery. Robyn si povedala, že ona pre niekoho ideál krásy chudnúť nebude. Prečo aj?

Pri pohľade na Robyn sa dá len ťažko predstaviť, že ju pre jej krivky kritizovali. A veru nebolo ich málo! „Myslím si, že mám normálnu veľkosť. Nechápem prečo každá modelka, ktorá nosí veľkosť nad 38 sa označuje ako plus size. Nepáči sa mi ten pojem, pretože ženy len rozdeľuje,“ priznala Austrálčanka v zahraničných médiách.

Zdroj: Instagram

​Sama nosí veľkosť č. 42 a napriek tomu sa objavila na titulkách hádam všetkých najznámejších módnych časopisov. Robyn bez okolkov priznala, prečo sú oblejšie modelky aktuálne veľmi vychytené. Dizajnéri ich údajne využívajú len preto, aby zaujali médiá. „Súčasná žena musí byť buď extrémne chudá, alebo oblejšia. Čo keby sa konečne začali šiť šaty, ktoré ženám padnú a nemuseli by sme sa im prispôsobovať? Ak sú dizajnérske kúsky naozaj také dobré, mali by ich vyrábať v rôznych veľkostiach,“ zamýšľa sa.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Robyn chce svojimi myšlienkami, skúsenosťami a životom motivovať iné ženy, aby sa nemenili len preto, lebo im to diktuje svet módy. Aj ona na vlastnej koži zažila osočovanie a posmešky. „Chcela som byť chudá, miesto toho som len pribrala. Fyzicky jednoducho nie som ten typ. Prečo by som mala hladovať a ničiť si telo len preto, aby som zodpovedala ideálu krásy niekoho iného?“ Robyn je so svojím telom spokojná a prečo by aj nebola? Vyzerá fantasticky, čo poviete?

Zdroj: Instagram

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:00 NOVINY O 17:00
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
16:45 Fórky, vtipky XXI.
17:35 Vtierka Castle VII.
19:35 Profesionáli VII.
16:40 Stratené duše V.
17:40 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
17:05 Altair v Hviezdnom kráľovstve
17:15 Wilf - čarodejnícky pes
17:30 Kuchynské príbehy
17:05 Oko v oblacích
18:45 Pinocchio
20:15 Loft