TOTO má byť plus size modelka? Veď je to super postava krásnej ženy!

TOTO má byť plus size modelka? Veď je to super postava krásnej ženy! Zdroj: Instagram
Má krásnu tvár aj telo. Jediné, čo jej k „dokonalosti“ chýba, sú bežné modelkovské miery. Robyn si povedala, že ona pre niekoho ideál krásy chudnúť nebude. Prečo aj?

Pri pohľade na Robyn sa dá len ťažko predstaviť, že ju pre jej krivky kritizovali. A veru nebolo ich málo! „Myslím si, že mám normálnu veľkosť. Nechápem prečo každá modelka, ktorá nosí veľkosť nad 38 sa označuje ako plus size. Nepáči sa mi ten pojem, pretože ženy len rozdeľuje,“ priznala Austrálčanka v zahraničných médiách.

Zdroj: Instagram

​Sama nosí veľkosť č. 42 a napriek tomu sa objavila na titulkách hádam všetkých najznámejších módnych časopisov. Robyn bez okolkov priznala, prečo sú oblejšie modelky aktuálne veľmi vychytené. Dizajnéri ich údajne využívajú len preto, aby zaujali médiá. „Súčasná žena musí byť buď extrémne chudá, alebo oblejšia. Čo keby sa konečne začali šiť šaty, ktoré ženám padnú a nemuseli by sme sa im prispôsobovať? Ak sú dizajnérske kúsky naozaj také dobré, mali by ich vyrábať v rôznych veľkostiach,“ zamýšľa sa.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Robyn chce svojimi myšlienkami, skúsenosťami a životom motivovať iné ženy, aby sa nemenili len preto, lebo im to diktuje svet módy. Aj ona na vlastnej koži zažila osočovanie a posmešky. „Chcela som byť chudá, miesto toho som len pribrala. Fyzicky jednoducho nie som ten typ. Prečo by som mala hladovať a ničiť si telo len preto, aby som zodpovedala ideálu krásy niekoho iného?“ Robyn je so svojím telom spokojná a prečo by aj nebola? Vyzerá fantasticky, čo poviete?

Zdroj: Instagram

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:35 Len trošku šťastia
13:40 Bobule
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:45 Nezmieriteľní
12:15 VŠETKO ČO MÁM RÁD
13:15 VLCI
12:05 Kardashianky a ich rodina
13:20 V.I.P. vraždy
14:45 INKOGNITO
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
12:45 Kikirikí
12:10 Holka k sežrání
13:50 Pozlátko Hollywoodu
15:25 Můj šálek kávy