Pozor, nezničte si kučeravé vlasy ako Nicole Kidman! TOTO by ste s nimi nemali robiť

20.04.2017 07:00 Preženu.sk Krása a vlasy
Pozor, nezničte si kučeravé vlasy ako Nicole Kidman! TOTO by ste s nimi nemali robiť Zdroj: Profimedia.sk
Ak máte brčkavé vlasy zbystrite pozornosť! Nadmerným žehlením a farbením si ich veľmi ľahko môžete zničiť a prísť o svoje prirodzené kadere.

Možno si spomínate, že Nicole Kidman bola na začiatku svojej kariéry známa aj vďaka svojej ryšavej a kučeravej hrive. Tá je však nadobro preč! Austrálska herečka sa posťažovala, že neustále farbenie a vyrovnávanie vlasov spôsobilo, že rokmi prišla o kadere. Je to vôbec možné?

„Vždy som chcela mať pekne opálené telo a dlhé blond vlasy. Túžila som vyzerať ako plážové dievča, no nikdy sa mi to nepodarilo,“ prezradila Nicole v zahraničnom rozhovore. Aj preto robila všetko možné, aby sa svojmu ideálu krásu čo najviac priblížila. Teraz to ľutuje. „Zo všetkého najviac si prajem, aby som opäť mala prirodzene brčkavé vlasy. Ja so ich však utýrala k smrti,“ dodala nešťastne.

Zdroj: Profimedia.sk

​Poprední odborníci na ženskú hrivu sa zhodujú v tom, že o prirodzené brčky dokážete veľmi ľahko prísť! Neustálym žehlením, chemickým vyrovnávaním, fúkaním aj  zosvetľovaním vlasy tak namáhate, že sa rokmi vyrovnajú. Dokonca v niektorých extrémnych prípadoch aj nové vyrastajúce vlasy môžu zmeniť svoju štruktúru. Nestáva sa to však často. Navyše, ak by ste si prestali napríklad žehliť a odfarbovať vlasy a nechali ich oddýchnuť, zrejme by sa vám kadere po čase vrátili.

Zdieľaj článok na Facebooku

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:55 Miliónový nadhadzovač
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
16:55 NA CHALUPE
13:05 Hoď svišťom II.
13:55 Kamarát do dažďa
15:30 Roborex
13:25 ČERT NIKDY NESPÍ
14:35 INKOGNITO
16:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja - ŠPECIÁL
13:40 Robošváb II.
14:05 Hovoriaca Kniha kúziel
14:30 Sherm a jeho mikróby
12:00 Loď lásky
13:45 Muž a jeho pes
15:25 Marie