Pozor, nezničte si kučeravé vlasy ako Nicole Kidman! TOTO by ste s nimi nemali robiť

Pozor, nezničte si kučeravé vlasy ako Nicole Kidman! TOTO by ste s nimi nemali robiť Zdroj: Profimedia.sk
Ak máte brčkavé vlasy zbystrite pozornosť! Nadmerným žehlením a farbením si ich veľmi ľahko môžete zničiť a prísť o svoje prirodzené kadere.

Možno si spomínate, že Nicole Kidman bola na začiatku svojej kariéry známa aj vďaka svojej ryšavej a kučeravej hrive. Tá je však nadobro preč! Austrálska herečka sa posťažovala, že neustále farbenie a vyrovnávanie vlasov spôsobilo, že rokmi prišla o kadere. Je to vôbec možné?

„Vždy som chcela mať pekne opálené telo a dlhé blond vlasy. Túžila som vyzerať ako plážové dievča, no nikdy sa mi to nepodarilo,“ prezradila Nicole v zahraničnom rozhovore. Aj preto robila všetko možné, aby sa svojmu ideálu krásu čo najviac priblížila. Teraz to ľutuje. „Zo všetkého najviac si prajem, aby som opäť mala prirodzene brčkavé vlasy. Ja so ich však utýrala k smrti,“ dodala nešťastne.

Zdroj: Profimedia.sk

​Poprední odborníci na ženskú hrivu sa zhodujú v tom, že o prirodzené brčky dokážete veľmi ľahko prísť! Neustálym žehlením, chemickým vyrovnávaním, fúkaním aj  zosvetľovaním vlasy tak namáhate, že sa rokmi vyrovnajú. Dokonca v niektorých extrémnych prípadoch aj nové vyrastajúce vlasy môžu zmeniť svoju štruktúru. Nestáva sa to však často. Navyše, ak by ste si prestali napríklad žehliť a odfarbovať vlasy a nechali ich oddýchnuť, zrejme by sa vám kadere po čase vrátili.

Zdroj: today.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
06:00 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
06:05 Ninja Factor USA IV.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:20 PÁLI VÁM TO
06:05 TIPOS INFO
06:10 Nové bývanie
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:30 Príbehy vreckových dráčikov
06:10 Angel-A
07:50 Vrtěti ženou
09:35 Adolf Eichmann