Pozor, nezničte si kučeravé vlasy ako Nicole Kidman! TOTO by ste s nimi nemali robiť

Pozor, nezničte si kučeravé vlasy ako Nicole Kidman! TOTO by ste s nimi nemali robiť Zdroj: Profimedia.sk
Ak máte brčkavé vlasy zbystrite pozornosť! Nadmerným žehlením a farbením si ich veľmi ľahko môžete zničiť a prísť o svoje prirodzené kadere.

Možno si spomínate, že Nicole Kidman bola na začiatku svojej kariéry známa aj vďaka svojej ryšavej a kučeravej hrive. Tá je však nadobro preč! Austrálska herečka sa posťažovala, že neustále farbenie a vyrovnávanie vlasov spôsobilo, že rokmi prišla o kadere. Je to vôbec možné?

„Vždy som chcela mať pekne opálené telo a dlhé blond vlasy. Túžila som vyzerať ako plážové dievča, no nikdy sa mi to nepodarilo,“ prezradila Nicole v zahraničnom rozhovore. Aj preto robila všetko možné, aby sa svojmu ideálu krásu čo najviac priblížila. Teraz to ľutuje. „Zo všetkého najviac si prajem, aby som opäť mala prirodzene brčkavé vlasy. Ja so ich však utýrala k smrti,“ dodala nešťastne.

Zdroj: Profimedia.sk

​Poprední odborníci na ženskú hrivu sa zhodujú v tom, že o prirodzené brčky dokážete veľmi ľahko prísť! Neustálym žehlením, chemickým vyrovnávaním, fúkaním aj  zosvetľovaním vlasy tak namáhate, že sa rokmi vyrovnajú. Dokonca v niektorých extrémnych prípadoch aj nové vyrastajúce vlasy môžu zmeniť svoju štruktúru. Nestáva sa to však často. Navyše, ak by ste si prestali napríklad žehliť a odfarbovať vlasy a nechali ich oddýchnuť, zrejme by sa vám kadere po čase vrátili.

Zdroj: today.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:40 POLICAJTI V AKCII
09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
08:50 Ochranca II.
11:15 DIVOKÉ KONE
12:50 Simpsonovci XXV.
09:05 UHÁDNI MÔJ VEK
10:20 Nákupné maniačky
11:25 Nové bývanie
08:55 Oskar v balóne
09:10 ZáchranáRik
09:15 Sníček
08:55 Ostrov pokladů
10:30 Maradona
12:05 Až vyjde měsíc