TOP účesy pre jemné a riedke vlasy: Tieto zafungujú aj na vašej hlave

TOP účesy pre jemné a riedke vlasy: Tieto zafungujú aj na vašej hlave Zdroj: pinterest
Máte jemné vlasy, a preto vám žiadny účes nechce pekne držať? Poradíme vám top styling, vďaka ktorému aspoň opticky dosiahnete vysnívaný objem aj pekne upravené vlasy.

Asi každá majiteľka jemných vlasov si pri ich úprave povie, že ich do vienka dostala za trest. Ťažko sa totiž upravujú, keďže zväčša účes, ktorý si z nich ráno horko-ťažko vymodelujete, po pár hodinách zvädne.

Druhým oveľa väčším problémom je objem. Iste ste už vyskúšali rôzne prípravky, ktoré vám sľubovali bombastický push up efekt pre vaše jemné vlasy. Skutočný výsledok? Zrejme nič moc... Vyskúšajte jeden z týchto účesov, ktoré majú jedinú úlohu – urobiť vaše vlasy opticky hustejšie a bohatšie!

Nazberkaný vrkoč

Zdroj: pinterest

​Stačí, ak máte vlasy po plecia. Stiahnite ich vzadu do gumičky s tým, že tie na vrchu hlavy povytiahnete a natupírujete. Super je, ak máte ofinu alebo vpredu trochu krajšie vlasy, z ktorých si môžete vyfúkať pomyselnú ofinu. Nalakujte a hotovo!

Fishtail vrkoč

Zdroj: pinterest

​Je stále top a ako stvorený pre dlhšie jemné vlasy. Práve tento druhu zapletanca dodá výslednému vrkoču objem!

Cestička posadená nižšie

Zdroj: pinterest

​Úplne jednoduchý a predsa efektný účes, ktorý zvládne každá žena. Pozor, cestičku vo vlasoch nenoste v strede! Ak chcete pridať na objeme, skúste ju posadiť nižšie ako 2-3 centimetre od stredu.

Nerovnomerná ofina

Zdroj: pinterest

​Ak ju nenosíte, je čas, aby ste nad ňou aspoň pouvažovali! Pozor však na jednu vec – určite nevoľte zarovno zastrihnutú ofinu. Tá by len zvýraznila to, čo nechcete. Skôr choďte do nerovnomernej rozstrapatenej ofiny.

Asymetrický bob

Zdroj: pinterest

​Bobov je niekoľko a záleží len na vás, pre ktorý typ sa rozhodnete. Isté je, že vám vzadu dodá objem. Ak vám ho kaderník pekne postupne ostrihá, aj vpredu sa vlasy budú opticky zdať hustejšie a bohatšie.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:00 ZÁCHRANÁRI
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
11:20 NOVÉ BÝVANIE
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:40 Panelák
10:50 Hawaii 5.0 VII.
11:55 MacGyver
13:00 Komisár Rex XVI.
11:30 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
12:15 Oskar v balóne
10:15 Bobule
12:00 Náhradní plán
13:35 Santa