Nový vlasový trend je sexi a praktický: Za odrastené vlasy sa už nemusíte hanbiť!

Nový vlasový trend je sexi a praktický: Za odrastené vlasy sa už nemusíte hanbiť! Zdroj: pinterest
Ak si farbíte vlasy, dobre viete, že krásna čerstvá farba vám vydrží sotva dva týždne. Navyše už po mesiaci sa na hlave začnú objavovať odrastky, ktoré treba znovu zafarbiť. S nimi si však poradí nový hit, ktorému podľahli aj známe krásky.

Niektoré ženy sú  čo i len na pár milimetrové odrastky veľmi citlivé a pri prvej príležitosti bežia do kaderníctva. Iste, ak ste bruneta a prefarbili ste sa na blond, dvojcentimetrové odrastené vlasy nevyzerajú bohvieako. Až doteraz!

​Paris Jackson

Zdroj: instagram

​Olivia Wilde

Zdroj: instagram

​Nosí ich Paris Jackson, Kate Mara a najnovšie aj Katy Perry a Olivia Wilde. Všetky krásky sa odfarbili na blond pričom od korienkov majú tmavé pomyselne vyrastené vlasy. Hádam prvou priekopníčkou bola Miley Cyrus, ktorá si jedného dňa povedala - dosť bolo platinovej na hlave. Farbu oľutovala a miesto toho, aby si ju prefarbila, nechala ju odrastať. Zdá sa, že toto sa zapáčilo hollywoodskym kaderníkom a look Cyrus si jednoducho požičali.

Miley Cyrus

Zdroj: instagram

​Ak by ste sa rozhodli pre podobný účes, neváhajte! Výhodou je, že ak máte tmavé prirodzené vlasy, nebudete musieť chodiť do kaderníctva až tak často. Pamätajte však, že ak si zvolíte kombináciu platinová a hnedá – musíte k nej doladiť aj obočie. To by malo mať farbu, maximálne do dvoch odtieňov svetlejšiu, ako vaše prirodzené vlasy pri korienkoch.

Druhá dôležitá vec je dĺžka pomyselných odrastkov. Tú si zvoľte skôr dlhšiu, aby ste nevyzerali, že svoju korunu krásu zanedbávate.  

Katy Perry

Zdroj: instagram

Kate Mara

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny