Krásna modelka ukázala holú pravdu: TÁTO FOTKA zdvihne sebavedomie mnohým ženám

Krásna modelka ukázala holú pravdu: TÁTO FOTKA zdvihne sebavedomie mnohým ženám Zdroj: instagram
Aktuálne najžiadanejšia plus size modelka Ashley Graham sa za svoje kypré tvary rozhodne nehanbí. Dôkazom sú jej fotky v spodnej bielizni a v plavkách. Tentoraz však zašla o čosi ďalej a ženy jej tlieskajú.

„Svoje telo využívam aj na to, aby som iným ženám ukázala, že nedokonalosti sú úplne v poriadku. Celulitída, špeky, obliny a časti tela, ktoré sa trasú, sú ok,“ vyjadrila sa v minulosti v jednom zahraničnom rozhovore Ashley. A že kráska nehovorí len tak do vetra aj dokázala.

Zdroj: instagram

​Na sociálnej sieti uverejnila fotku, ako sedí na pláži s detailom na svoje stehno s celulitídou. Nezabudla k nej pridať aj komentár, ktorý má povzbudiť všetky ženy, ktoré sú nespokojné so svojou postavou. „Pravidelne cvičím a snažím sa zdravo jesť. Milujem svoje telo a nehanbím sa za pár hrudiek a celulitídu. A vy by ste sa tiež nemali!“

Ashley je dôkazom, že krása nezáleží od veľkosti, akú nosíte! Americká modelka sa ostatný rok zapísala do histórie. Ako prvá plus size modelka dostala možnosť nafotiť obálku plavkovej edície prestížneho časopisu Sports Ilustrated! Zdravo sebavedomé ženy sú tie najkrajšie, súhlasíte?

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny