Zmyselne plné pery do 5 minút: Tu je TRIK, ktorý ich napumpuje

Zmyselne plné pery do 5 minút: Tu je TRIK, ktorý ich napumpuje Zdroj: hudabeauty.com
Túžite po plnších perách bez chémie, injekcii a za pár eur? Vyskúšali sme osvedčený trik známej beauty blogerky, ktorý naozaj funguje!

Ďalší super tip z dielne Hudy Kattan je doslova bomba. Pravidelným používaním tohto domáceho prírodného balzamu sa vám postupne zväčšia pery. Ako?

Krásna blogerka otvorene priznala, že tento balzam sama už istý čas používa a všimla si, že jej pery sú o čosi plnšie. Nečakajte však, že vám cez noc narastú na takú veľkosť ako má Silvia Kucherenko. To určite nie. Budú však mäsitejšie aj krásne sfarbené. „Tento balzam používam každý večer a prisahám, že sa mi pery zväčšili. Dokonca vyšla aj štúdia o tom, že ak pravidelne každý večer používate špeciálny balzam, tak jednoznačne zaberie,“ hovorí Huda vo svojom blogu.

Zdroj: hudabeauty.com

​Spomínaný zázračný balzam nie je ničím špeciálny – je to zmes vazelíny a škoricového esenciálneho oleja. Vazelínu môžete nahradiť aj nejakým neutrálnym balzamom na pery. Odoberte z neho časť a dajte do malej nádobky a pridajte pár kvapiek bio škoricového oleja. Na začiatok do neho pridajte len 2 -3 kvapky a postupne, ako si vaše pery zvyknú, pridávajte viac kvapiek. (Dôvod? Po aplikácii na pery vás budú pár sekúnd štípať. Po asi 30 sekundách to však prestane.) Keď ste zmes zmiešali, naneste na pery a výsledok uvidíte za pár minút. Pery budú nielen plnšie, ale aj ružovejšie. Čo je najlepšie, ak si tento zázrak vyrobíte doma, vyjde vás na pár eur.  

Zdroj: hudabeauty.com

Zdroj: hudabeauty.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny