Ako vyzerá účes od kaderníka Kate Middleton na obyčajnej žene? Asi vás prekvapí!

Ako vyzerá účes od kaderníka Kate Middleton na obyčajnej žene? Asi vás prekvapí! Zdroj: Profimedia.sk
Aj vy sa občas pýtate, ako by ste vyzerali, ak by vás ostrihal svetoznámy kaderník, ktorý kreuje účesy najznámejším kráskam? Jedna obyčajná žena to vyskúšala...

Istá zahraničná novinárka mala tú možnosť na vlastnej „hlave“ zažiť, aké to je, keď vás strihá celebritný kaderník Rossano Ferretti, ktorý sa stará o vlasy nielen Kate Middleton, ale aj Jennifer Lawrence, Dakoty Johnson, Angeliny Jolie či Selmy Hayek. Samozrejme, zadarmo.

Zdroj: pinterest/marieclaire.com

​Ak vás strihá práve on a nie jeho pracovníci v salónoch, pripravte sa na poriadne mastný účet – za účes zaplatíte rovných 1400 eur! „Je to naozaj veľmi veľa peňazí za strihanie. Na druhej strane, bol to zážitok a jeho metóda strihania je hotové umenie,“ hovorí novinárka Mehera Bonner. Ako to celé prebiehalo? Najprv sa rozprávali o štruktúre jej vlasov a čo by potrebovali, potom nasledovala tá najlepšia masáž hlavy a nakoniec prišiel rad na strihanie. Ferretti je známy vlastnou technikou strihania, ktorú sám vymyslel a pri ktorej vám ostrihá oveľa menej vlasov ako v bežnom kaderníctve. Navyše ich strihá špeciálnym vrstvením a dáva dôraz na ich štruktúru a to, ako padajú pred tým, aby ich ostrihal do špeciálneho tvaru. A výsledok? Ten je trochu rozpačitý. Na výslednej fotografii veru novinárka nevyzerá, že práve vyšla od celebritného kaderníka. Čo poviete?  

Zdroj: MarieClaire.com

Zdroj: marieclaire.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny