Podčiarknite prirodzenú krásu: 7 trikov maskérov, ktoré vás okamžite omladia

Podčiarknite prirodzenú krásu: 7 trikov maskérov, ktoré vás okamžite omladia Zdroj: brightside.me
Ktorá žena by nechcela byť atraktívna a mlado vyzerajúca čo najdlhšie? Ani pribúdajúce vrásky nemusia znamenať, že sa to zmení. Treba len zmeniť spôsob líčenia!

Staré známe heslo „menej je viac“ rozhodne platí aj v tomto prípade. Keď si chcete omladiť tvár, nepomôže vám silná vrstva make-upu a priveľa líčidiel. Zamerajte sa na vyzdvihnutie vašej prirodzenej krásy.

7 trikov maskérov, ktoré vás omladia

Podkladový krém/sérum

S pribúdajúcim vekom sa oplatí investovať do kvalitného podkladového krému, ktorý má svetlo odrážajúci efekt. Jemné trblietavé časti vyplnia vrásky a vizuálne vyhladia štruktúru pleti.

Zdroj: brightside.me

​Základ

Vyberajte si veľmi ľahký make-up, aby ste zabránili efektu masky. Cieľom je vyhladiť tón a textúru pokožky a schovať drobné nedostatky.

Zdroj: brightside.me

​Obočie

Dokonale upravené obočie dokáže výrazne pomôcť k dobrému výsledku, preto si na ňom dajte vždy záležať. Vyhýbajte sa čiernym a tmavo sivým odtieňom, oveľa vhodnejšie je dofabovať obočie teplými hnedými odtieňmi, ktoré vám dodajú mladistvý a prirodzený vzhľad.

Zdroj: brightside.me

​Očná linka

Horná očná linka vám otvorí a zväčší oči, pozor však na príliš výrazné a predĺžené ťahy, tie prenechajte mladším. Aj tu platí, že menej je viac!

Zdroj: brightside.me

​Tieňovanie

Používajte svetlejšie odtiene napríklad broskyňovú, staroružovú, krémovú a kombinujte ich s tmavšou vo vonkajšom kútiku oka. Nezabúdajte na svetlý tieň vo vnútornom kútiku oka, ktorý ho krásne otvorí a rozžiari. S farbami ale nepreháňajte, vyberajte skôr jemnejšie odtiene, ktoré nebudú vyzerať ťažko a premaľovane. Nezabúdajte na zvýraznenie lícnych kostí, aj tu voľte radšej svieže ružové odtiene.

Zdroj: brightside.me

​Pery

Nebojte sa používať aj kontúrovaciu ceruzku a stred vyplňte rúžom. Vyberajte si kvalitnejšie výrobky, oplatí sa to! Niektoré rúže dokážu krásne napnúť a vyplniť pery, výsledok je fantastický a pritom prirodzený!

Zdroj: brightside.me

​Konečný efekt

Ak si chcete pery opticky zväčšiť, použite na stred pier svetlejší odtieň a vnútorné kútiky nechajte tmavšie, prípadne použite bodku lesku iba na stred pier. Dodá im plný a atraktívny vzhľad. 

Zdroj: brightside.me

​Toto je konečný výsledok pre porovnanie!

Zdroj: brightside.me

Zdroj: brightside.me

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny