Na dokonalý hollywoodsky chrup zabudnite! Ktorá Slovenka prekvapila takýmto úsmevom?

Na dokonalý hollywoodsky chrup zabudnite!  Ktorá Slovenka prekvapila takýmto úsmevom? Zdroj: Profimedia.sk
Mladé herečky si dajú záležať na tom, ako vyzerajú. Hlavne kvôli práci a navyše kam sa pohnú, sú stredobodom pozornosti. Na nedávnej premiére filmu však slovenská hviezda odhalila aj to, čo asi nechcela.

Len pred pár dňami sa v Bratislave konala premiéra romantického filmu  Všetko alebo nič. Jeho hlavnou hrdinkou je, okrem iných, Táňa Pauhofová. Krásna ryšavka patrí jednoznačne medzi naše najúspešnejšie herečky, keďže sa neustále objavuje v zaujímavých filmoch aj seriáloch doma a v zahraničí.

Mnohí ju dokonca považuju za jednu z najsexi slovenských herečiek práve vďaka svojmu nie tuctového vzhľadu. Táňa sa môže pochváliť krásnou tvárou, vlasmi a super štíhlou postavičkou, no už o čosi menej atraktívnym chrupom. Hoci úsmev má naozaj krásny, trochu starostlivosti by si vyžiadali práve jej zuby. Tie sú jemne nažltlé, dokonca jej jeden aj chýba. Táňa sa netají tým, že je náruživá fajčiarka, takže je dosť možné, že zuby má žlté práve od nikotínu. Ako herečka, ktorá je pravidelne v divadle a na obrazovke, by sa jej rozhodne zišla návšteva u dentálnej hygieničky. Nemyslíte?

Zdroj: Profimedia.sk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny