Jednoduchá zmena v jedálničku: TOTO nejedzte a kilá pôjdu preč

Jednoduchá zmena v jedálničku: TOTO nejedzte a kilá pôjdu preč Zdroj: instagram
Matka dvoch detí Candace Perkins na vlastnej koži skúsila, čo s jej telom spraví radikálna zmena stravovania. Zanevrela na prílohy a sladkosti, pridala cvičenie a tehotenských kíl sa nadobro zbavila.

„Vždy som vážila do 60 kilogramov, kým sa mi nenarodili deti,“ hovorí Candace. Pri prvom tehotenstve pribrala okolo 20 kilogramov, no hneď ako to bolo možné, dávala sa opäť do formy.  5 až 6-krát do týždňa ráno behávala a večer zase cvičila s činkami. Takto sa jej len za tri mesiace podarilo zhodiť 18 kilogramov. „Bola som celkom šokovaná, ako rýchlo moje telo reagovalo na tréning. Potom som však zase otehotnela. Vážila som cez 80 kilogramov,“ priznáva Candace. Pri jej útlej postave veru nevyzerala zdravo. Nevzdávala sa a po pôrode opäť začala na sebe makať. Času na raňajší beh bolo však oveľa menej a viacej sa venovala cvičeniu s činkami. Hoci jej to pomohlo, úbytok kíl môže vďačiť hlavne jednej veci.

Zdroj: instagram

Jedla len zdravé veci

„Cvičenie mi veľmi pomohlo, no nevyzerala by som teraz tak, keby som nezmenila aj stravovanie. Jedla som veľa chudých proteínov (kuracie prsia, mleté hovädzie mäso, strukoviny, ryby, tofu), tony zeleniny, malé množstvo sacharidov vo forme obilnín, úplne som vylúčila priemyselne spracované cukry a pila som veľmi veľa vody,“ prezradila kráska kľúč k fit postavičke. Hoci chudnutie pôjde pomalšie ako pri drastických diétach, nemusíte sa obávať jojo efektu a zvyknete si aj na zdravší životný štýl.

Zdroj: instagram

​Takto vyzerajú jej raňajky a večere:

Zdroj: instagram

Zdroj: instagram

Zdroj: Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:30 Vražedné čísla
15:30 Vražedné čísla
16:30 Dr. Dokonalý
14:55 Profesionáli III.
15:55 Simpsonovci IV.
16:25 Simpsonovci IV.
15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
16:00 Vražedné Miami II.
16:55 Presne takto o rok
15:25 Strážca vesmíru Roger
15:35 Zabi nudu!
15:45 Rozprávanie o víle Amálke
14:50 Blbec k večeři
16:55 Příliš pozdě na loučení
18:35 Životy svatých 2/2