Peštovej zázračná maska na tvár: Zbaví vás vrások aj akné

Peštovej zázračná maska na tvár: Zbaví vás vrások aj akné Zdroj: instagram
Hoci to znie neuveriteľne, no pozeráte sa na tvár 45 ročnej ženy, ktorá neuznáva botox, ani iné umelé vylepšenia tváre. Daniela Peštová je kus krásnej ženy! V čom spočíva tajomstvo jej dokonalej pleti?

Vyzerať ako Daniela, by v jej veku chcela asi každá žena. Len máloktorá však pre seba aj niečo robí, aby vyzerala k svetu. Daniela sa netají tým, že na svojej dokonalej postave aj tvári poctivo pracuje. Niekoľkokrát do týždňa cvičí a pravidelne navštevuje kozmetický salón. Napriek zrelému veku však ešte nepodstúpila žiadne invazívne zákroky. Dokonca sa nedala napichať botoxom. „Je obdivuhodné, keď žena dokáže starnúť prirodzene. Iste, prečo nevyužiť moderné možnosti, ale botox pre dvadsať- či tridsaťročných sa mi zdá úplne scestný. Prifukovanie rôznych častí tela - tak to som úplne proti. Som za prirodzenú krásu,“ tvrdí v médiách.

Zdravá životospráva je základ

Daniela miluje zdravý životný štýl, dbá na to, aby sa u nich doma jedli najmä zdravé jedlá, hoci aj ona občas zhreší. Najnovšie propaguje istú značku kozmetiky, ktorá je čisto organická. Dokonca na sociálnej sieti neváhala zverejniť aj fotku v čerstvo nanesenej maske na tvár. Nezabudla sa odfotiť ani po jej odstránení a výsledok? WAU! Hoci má 45 rokov, jej tvár je takmer bez hlbokých vrások! My sme trochu pátrali a prezradíme vám podstatu tejto zázračnej masky!

Zdroj: instagram

Korenina všetkých korenín

Kurkuma, med, citrón a ovsené vločky. Presne z týchto štyroch surovín si aj vy doma urobíte masku na tvár, ktorá dokáže hotové zázraky! Ak ste kurkumu doteraz prehliadali, mali by ste to napraviť. Má protizápalové aj antibakteriálne účinky, takže dokáže vyliečiť akné. Vďaka antioxidantom pôsobí proti starnutiu pleti, má aj mierne zosvetľujúce účinky a po aplikovaní masky na tvár ju dokáže krásne rozžiariť. Navyše je ideálna aj na tmavé kruhy pod očami.

 Ako si masku pripraviť?

Ingrediencie:

3 polievkové lyžice pomletých ovsených vločiek

1 polievková lyžica kvalitného medu

½ čajovej lyžičky kurkumy

Pár kvapiek citrónovej šťavy z bio citróna

Postup:

Ingrediencie zmiešajte v keramickej miske a naneste na tvár. Nenanášajte na obočie ani veľmi blízko očí. Nechajte pôsobiť 15 minút a masku dôkladne zmyte. Používajte dvakrát týždenne.

Zdroj: pinterest

Zdroj: Pinterest

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
15:50 POLICAJTI V AKCII
16:50 Simpsonovci VII.
17:20 Simpsonovci VII.
15:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
16:50 Súdna sieň
17:55 Súdna sieň
16:35 Macko Uško
16:45 Okido I.
17:00 Rapotáčik 2
16:10 Tygr a sníh
18:10 Věčně mladá
20:15 FILM TÝDNE: Světlo mezi oceány