Vyhladí vrásky a zmatní pleť: Tento zázračný krém si pripravíte aj doma!

Vyhladí vrásky a zmatní pleť: Tento zázračný krém si pripravíte aj doma! Zdroj: Profimedia.sk
Kto by nechcel vyzerať večne mlado? Asi každá žena. Aj preto ročne investujeme balík peňazí do rôznych anti-aging krémov, od ktorých očakávame zázraky. Čo tak vyskúšať doma zhotovený krém za pár eur, ktorý funguje?

Vekom stráca pokožka na tvári svoju elasticitu a objavujú sa na nej aj prvé vrásky. A preto sa každý deň natierame a skúšame nové a nové zázračné krémy z reklám. Určite existujú produkty, ktoré vrásky aj vyhladia. Tie, ktoré naozaj fungujú, zväčša aj niečo stoja. Miesto zbytočného vyhadzovania peňazí von oknom, by ste sa mali radšej spoľahnúť na prírodný a doma zhotovený krém. Výsledky uvidíte už po týždni pravidelného nanášania na tvár! Nielenže zjemní vrásky, ale zbaví vás aj mastnej pleti a pokožku dokonale hydratuje. Potrebujete len štyri úplne bežné suroviny a jednoducho si ho pripravíte aj doma!

Zdroj: pinterest

Ingrediencie:

  • 1 čajová lyžička medu
  • 1 polievková lyžica olivového oleja
  • 1 žĺtok
  • 2 čajové lyžičky vazelíny

Postup:

Vazelínu na pár sekúnd zohrejte v mikrovlnke, pridajte k nej žĺtok, olivový olej a med. Dobre premiešajte, kým nevznikne jednoliata zmes. Nalejte krém do malej nádoby s uzáverom. Uchovávajte ho v chladničke.

Ako ho aplikovať?

Hotový krém nanášajte na tvár minimálne dve hodiny pred spaním, keďže niečo cez hodinu sa vám bude vstrebávať. Krém jemne vmasírujte do pokožky. Po hodine ho opláchnite a to tak, že si navlhčite handričku na tvár a zotriete si prebytok krému. Môžete ho používať raz alebo dvakrát denne. Hlavné je, aby ste ho používali pravidelne.

Zdroj: Grabyourhealthy.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny