TOTO má byť dokonalý zadok: Ktorá Češka ho vlastní?

TOTO má byť dokonalý zadok: Ktorá Češka ho vlastní? Zdroj: Instagram
Nelu Slovákovú asi netreba predstavovať. Niekdajšia výherkyňa reality šou Hotel Paradise sa pýši nielen vytrénovaným telom, ale aj poriadne podrezaným jazykom. Nie div, že má veľa neprajníčok, ktorým teraz poslala jednoznačný odkaz.

Nela dráždi nielen štipľavými výrokmi, o tom ste sa napokon mohli presvedčiť aj nedávno v Nákupných maniačkach, ale aj svojím prepychovým životným štýlom. Lieta si na nákupy do Dubaja a Paríža a neustále je v zahraničí na dovolenke. Rada sa obklopuje luxusom, drahými značkovými vecami a na sociálnych sieťach sa prezentuje svojím rozprávkovým životom, ktorý jej dopraje aj jej bohatý priateľ. Nezabudne pri tom čo-to zo seba aj odhaliť a často provokuje sexi fotkami.

Zdroj: Facebook

Som perfektná!

Nela na svojej postave pravidelne maká v posilňovni a je to aj vidieť. Môže sa pochváliť dokonalými krivkami. Momentálne si užíva dovolenku na Malorke, kde veru púta na seba pozornosť. Za jej sexi figúrou sa otočí nejeden muž. Na svoje telo, najmä na svoj zadok, je natoľko pyšná, že sa ho neváhala označiť za dokonalý! „Môj dokonalý zadok, celá dokonalá ja...to som ja, jednoducho perfektná,“ tvrdí skromne. Čo hovoríte na jej pozadie?

Zdroj: Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny