Najtrendy farba na vlasy za 1 euro? Tak toto musíte vyskúšať!

Najtrendy farba na vlasy za 1 euro? Tak toto musíte vyskúšať! Zdroj: pinterest
Krepový papier sme naposledy používali asi na základnej škole na výtvarnej výchove. Teraz je ten správny čas trochu ho oprášiť, keďže sa ním dajú perfektne zafarbiť´vlasy!

S vlasmi rady experimentujeme a keď nás už nebaví klasický účes či farba, siahneme po niečom novom. Čo sa týka vlasových trendov, už pár mesiacov letia rainbow vlasy, ktoré hýria farbami. Docieliť ich však nie je žiadna hračka. V kaderníctve si posedíte pár hodín, navyše tak zložité farbenie vám zhltne aj desiatky eur. Ako si vytvoriť farebný párty účes a ešte aj ušetriť?

Zdroj: instagram
Zdroj: pinterest

Použite krepový papier

Známe módne blogerky stavili na obyčajný krepový papier! Kúpite ho za pár centov, na výber máte množstvo farieb a výsledok je zaručený! Stačí, ak si v papiernictve kúpite vhodný papier, nastriháte si ho na malé kúsky, dáte na chvíľu odmočiť do teplej vody. Potom si do misky namočte vlasy a nechajte farbu pôsobiť asi 15 minút. Vlasy opláchnite a hotovo! Ďalšou možnosťou je namočiť väčšie kusy krepového papiera do teplej vody a do ešte mokrého papiera si zabaliť konce vlasov. Po 15 minútach ich opláchnuť a máte originálne ombré za babku. Farba by vám mala vydržať týždeň. A ešte jedna dobrá rada na záver – počas farbenia si nezabudnite na ruky natiahnuť rukavice...

Zdroj: instagram

Zdroj: Marieclaire.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny